| Overall Dimension | 18"W x 2"D x 12"H |
|---|---|
| Weight | 2 lb |
| Shape | Rectangle |
| Cover Material | Polyester Blend |
|---|---|
| Fill Material | Polyester |
| Number of Pieces | 1 |
|---|---|
| Pattern | Typography |
| Style | Glam |
| Cover Color | Gold and Beige |
| Reverse Side Color | Beige |
| Surface Detail | Sequins |
| Care Instruction | Dry clean only. |
|---|
| Country of Origin | China |
|---|
| Number of Packages | 1 |
|---|---|
| Total Package Weight | 5 lb |
| Package Measurement | 13"W x 19"D x 5"H (5 lb) |
| Shipping Method | Small Parcel |
| Lead Time | 3 |
Gold
Polyester
Textured
Glam
Modern
| Weight: | 2.0 lb |
Lumbar
20" Long & Under


